Trençkot alırken dikkat edilmesi gerekenler

Sonnbaharın kendini hissettiği eylül ayıyla birlikte trençler dolaplarda yerini almaya başladı.

İşte trenç alacaklara can alıcı tavsiyeler :

  1. Trenç almak için eylül ayınınn gelmesini veya sonbaharın kednini hissettirmesini beklemeyen. Çünkü öncesinde hazır olmuş olursa ani bir hava değişikliğinde sınıfta kalmaz, tedbrlli olmanız sayesinde trencinizle kendinizi kurtarırsınız.

2) Stoklar tükenmeden alışverişinizi yapın. Özellikle internet sitelerinden ve özel butiklerden trenç almayı seviyorsanız hava sıcakları düşmeden kendi bedenizi bulun ve kaçırmayın. Sonra alırım diye ertelerseniz ya bedeninizi ya da istediğiniz rengi bulamayabilirsiniz. Ki bu ihtimal çok yüksek bir ihtimaldir. Ve bu mağazalar için de geçerlidir.

3) Renginizi belirleyin. Renginizi belirlerken ilk aşamada kullanışlı olan model ve rengi seçin ve onu alın. Her an her model her renk kıyatinizle giyebilceğinizi düşündüğünüz rengi almaya karar verin. Farklı renkleri sezon ortasında da beğenip alabilirsiniz. Kulanışlı trenç renkleri arasında da siyah ve krem rengi ağırlıktadır.

Trenç tavsiyesi

4) Malum trençleri hava sıcaklarının düştüğü günlerde giyeceğiniz için öncesinde alırken ince bir tişört veya gömlek ile deneme yapmaktan çekinin. Çünkü sonrasında trencinizin altına giyeceğiniz kıyafet türlerinden biri ile deneme yaparsanız kalıo hakkında net bilgi sahibi olur ve uygun olanı satın almış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir