Ofis çalışanlarına en güzel kalem etek modelleri

Ofis çalışanlarının asla vazgeçemediği parça kalem eteklerdir. Kalem etekler adeta ofis çalışanlarının kurtarıcı kıyafetlerinden biridir. Günlük çalışırken, toplantıya giderken iş yerinin her sahasında kullanılabilirler. Eğer biraz da cesaretliyseniz kalem etekleri siz de tercih edebilirsiniz. Özellikle bacak boyu uzun ve zayıf kadınlarda çok şık durmaktadır. Uzun kalem etek ve kısa kalem etek kombinleri için size bazı tavsiyelerimiz var.

Siyahtan vazgeçemeyenlerden misiniz?

Siyah renk ofis ortamında her parçada kullanılabilecek bir renk seçimidir. Siyah kalem etekler size ciddiyet katacağı gibi daha zayıf ve daha uzun gösterecektir. Siyah rengi diz altı kalem eteklerde ve diz üstü kalem eteklerde kullanabilirsiniz.

Krem renk cesaret ister

Kalem etekte krem rengi hiç denediniz mi? Ya da deneyeni gördünüz mü? Çünkü krem rengindeki kalem etekleri giymek cesaret ister. Çünkü vücut hatlarınızı daha kolay belli edebilir ve eğer fiziğiniz güzel ve düzgünse ofisin krem renkli cesur kadını siz olabilirsiniz.

Kırmızıyla dikkatleri üzerinize toplayın

Ofis ortamında kırmızı renk giymek krem gibi cesaret isteyen bir renktir. Ama kırmız bir kalem etekle hem ne adar cesur olduğunuzu gösterirsiniz hem de çekiciliğinizi. Bütün bunların üzerine ne kadar başarılı olduğunuzu da dikkatleri üzerinize toplayarak göstermiş olursunuz.

Diz altı kalem etekler daha resmi gösterir

İş ortamında biraz daha resmi görünmek isterseniz dizlerin biraz altına kadar inen kalem etekleri deneyebilirsiniz. Diz altı kalem etekleri ince stiletto ayakkabılarla kombin yapabilirsiniz. Diz altı kalem eteklerde siyah, bordo, kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz.

Dört mevsim giyilebilir

Kalem etekler yaz kış her mevsim ofis ortamında tercih edilebilir. Kışın diz altı kalem etekleri yazın ise diz üstü kalem etekleri kullanabilirsiniz. Üzerinize aldığınız montların, kabanların rengiyle de uyumu yakalayabilirseniz kışın bile en şık siz olursunuz.

Yırtmaçtan çekinmeyin

Ofis ortamında biraz daha ciddiyet olsun derseniz yırtmacı kapalı yırtmaç olarak diz üstü kalem etekler ile kullanın. Ama açık yırtmaç giymek istiyorsanız da bu diz altı kalem eteklerde ofis içinde daha uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir