Neon Renkleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

Neon renkler hangileri dediğimiz zaman aklımıza normal renklerin daha canlısı, daha parlağı hatta biraz fosforlusu gelmeli. Bunlar turuncu, pembe, yeşil, mavi, sarı gibi her rengin daha parlak yani neonu vardır.

Neon renklerle hayat şimdi daha canlı

Neon renk kombinleri size canlılık, yaşama isteği katacak ve dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacak. Yazın geldiğini hissettiren neon renkleri ayrıca kışın da kullanabilirsiniz.

Mutsuz olduğunuzda, hasta olduğunuzda yüzünüzdeki solgun ifadeyi neon renk kıyafetler ile azaltabilirsiniz. Neon renkleri kullandığınız her ortamda kendine güvenen bir izlenim vereceksiniz.

Neon renkleri en çok ve en kolay kombine edebileceğiniz parça kot pantolonlardır.  Dar jeanler neon renkli gömlek, bluz ve tişörtlerle üzerinize çok yakışacak. Örneğin turuncu bir tişörtü mavi jean ve beyaz spor ayakkabı ile çok rahat kombine edebilirsiniz.

Nerede kullandığınız önemli

Neon renkler üst parçaların her birinde kullanımı şık olurken alt parçalarda daha çok eteklerde tercih edilmeli. Diz altı neon etekler tişört ve gömleklerle çok şık durabilir. Etek gömlek kombinini düğün gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz gibi günlük giyimde de kullanabilirsiniz. Neon renkli bir tişörtün altına krem renkli dar paça pantolon tercih edebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında neon rengi elbiseler çok rahat kullanım sağlar.

Elbise, bluz, tişört, etek gibi kıyafetlerde kullanılan neon renkler saatlerde de çok şık duruyor. Beyaz ve gri tişörtler ile kombinleyeceğiniz neon saatler cesur tercihlerdir.

Plajlar sizinle daha canlı

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı denizdir. İş hayatınızda, günlük hayatınızda şıklığınızdan ödün vermeyen siz plajda nasıl olacaksınız?

Plajlarda bikininizin ve mayonuzun üzerine neon şallar, salaş elbiseler alabilirsiniz.  Özellikle yaz aylarında bronzlaşan teninize neon renkler çok yakışacak.

Neon sandaletler ile büyüleyici adımlar atabilirsiniz.

İddialı olmak sizin işiniz

İddialı olmak sizin için çok önemliyse neon rujları ve neon ojeleri kullanmayı mutlaka denemelisiniz.

Pastel renkli kıyafetlerinizle kombine edeceğiniz neon saatler ve iri neon boncuklar sizin stiliniz olsun, herkesten farklı olun. Koyu elbiselerinizin üzerine alacağınız neon ceketler yine gözleri size çevirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir